Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
top of page

אודותינו

חברת טימבר פריים ישראל  הוקמה ב-2011, כרעיון שיתוף פעולה של כמה אנשי מקצוע הבאים מתחום הבנייה. החברה היא שילוב בין אנשי מקצוע בתחום העיצוב והתכנון, לנגרים ברמות הגבוהות ביותר, אנשי ידע הנדסי והבנה עמוקה בתחום חומרי העץ החל מתהליך גדילת העץ ועד עיבודו הסופי כחומר הבנייה.

נמרוד שמיע

קונסטוקטור לבניה בעץ

הבעלים של המכללה לבנייה בעץ. נגר, קונסטרוקטור, מתכנן ויועץ לבנייה קלה בעץ ובברזל. נמרוד מאמין שתחום הבניה הירוקה הוא חלק חשוב בקידום ההגנה והשמירה על כדור הארץ.

"לתכנן בעץ צריך לדעת, וכאן יודעים" 
חברתנו מספקת בנוסף לשירותיי הבניה וגם בנפרד, שירותיי הנדסה בתחום הבניה בעץ ובניה קלה בכלל. כדי שתוכלו לבנות את את הבית שרציתם ומהחומר הנכון.

לישי לברון

נגר אומן

מתמחה בנגרות פנים ובניית קונסטרוקציות בתוך סדנת העבודה. ובכך משלים מכלול כולל של נגרות אשר יוצא מסדנת העבודה שלנו. לישי נוטל חלק בכל פרוייקט משלב הרעיונות, דרך ביצוע ועד שלב ההקמה הסופי. רהיטים,דלתות, ומטבחים הם חלק ממכלול היצירות שלו באיכות וגימור מהגבוהות בתחום.

הצוות של טימבר פריים ישראל

מחויבות לסביבה

מעבר לססמאות ותכנים שיווקים, מחוייבות לסביבה חייבת להתחיל מנקודה רגשית כחלק מחוויה פיזית אמיתית ממקור ההשראה האולטימטיבי שהוא הטבע.  בתחילת כל קיץ, חברתנו סוגרת את שעריה לחודשיים, ויוצאת להתרגש ממה שהעולם המופלא הזה מציע. “Inspired by Nature” הוא משפט שנכתב עד יום זה בכל קילומטר מבין אלפים שפסענו באזורים הפראיים ביותר בקצוות העולם. המחוייבות לסביבה היא ההויה שלנו ושל הפרויקטים שאותם אנו מציעים.

הדרך שלנו

רעיון הקמת העסק הראשון בישראל המתמחה בטכניקת הבנייה טימבר פריים, קסם לכולנו למרות הקשיים שצפינו שהיו כרוכים בהצגת שיטת בנייה חדשה לשוק שמרני במיוחד.

המפגש עם אדריכלים, קבלנים, מפקחי בנייה, עיריות, מחסני עצים וגופים עסקים כאלו ואחרים לימד אותנו הרבה, תוך הבנה כי הצלחה עסקית פירושה ויתור על עקרונות שאותם תפסנו כמהותיים. החיבור בין אידיאל מסויים לנורמות סביבתיות יכול להיות מתעתע, כששאלנו את עצמנו לדוגמה. מה חשוב לאדריכל? מקצועיות ואסטטיקה, או העמלה של חיבור איש המקצוע ללקוח, התשובה לא הייתה מה שציפינו. התחרות בענף קראה לנו לשמר את הידע שרכשנו בקנאות, ואכן טכניקות העבודה בהן אנו משתמשים ייחודיות בענף הבנייה בעץ בישראל. שיתופם, משמע תחרות גדולה יותר, משמע התרחקות נוספת מאותם עקרונות ואידיאלים שהגדרנו מהיום הראשון שבו הקמנו את העסק, הכל לשם הצלחה עסקית. 

יער, או כל מערכת אקולוגית לצורך העניין, אינם עובדים באופן זה, מערכות בהן עקרונות ההדדיות השיתוף והפירגון באות לצד תחרות, מבלי לגרוע אחד מהשני. אנשי עצים אנחנו. ועל כן ההחלטה היתה ברורה.

החזון שלנו

בשנת 2018 פתחנו את הקורס טימבר פריים הראשון, במטרה להעניק מהידע שרכשנו לאחרים, במטרה לשפר את ענף הבנייה בעץ, ולתת לאותם אנשים יכולת לבטא את כישוריהם ובכך להשפיע על סביבתם הקרובה. תהליך שתפס תאוצה בשנים האחרונות באופן שלא ציפינו.

אנשי המקצוע שעוברים איתנו את הקורס, מקבלים תמיכה מלאה בכל פרוייקט אותו הם עושים ובוחרים לשתף אותנו, משלב התכנון ועד הביצוע. כאשר אנו מספקים את חומרי הבנייה, תוכניות העבודה, שירותי הסדנה ועזרה בהקמה בשטח הלקוח. משוואה זאת מקיימת את אותה הדדיות שקיימת ביערות הסבוכים ביותר שנתקלנו בהם, כאשר כל צד מפרה את השני, ושני הצדדים יוצאים נשכרים.

אנשי המקצוע המוצגים באתר זה, מקיימים באופן מלא את איכויות המוצר, מקצועיות בתהליך הבנייה, ואחריות לאורך השנים שחברתנו מקיימת. בחירה בכל אחד מהם, תיהיה שקולה לבחירה בנו.

ההכשרה שלנו

טימבר פריים היא החברה היחידה בישראל שעברה הכשרה מקצועית בטכניקת הבנייה במחברי עץ כחלק מתוכנית לימודים יומיומית למשך מספר חודשים בבריטיש קולומביה שבמערב קנדה. בימים אלו אנו ממשיכים במסע להעמקת הידע בטכניקות טימבר פריים נוספות, במכללה של פטריק מור: patrick more the professional school of practial stereotomy
פטריק מלמד טכניקת בנייה מהמאה ה 13 באירופה, שאיתה ניתן לבנות כל מבנה מסובך ככל שיהיה ללא כלי תכנון ממוחשבים.

שחר אוהב ציון

מייסד טימבר פריים ישראל

 בוגר לימודים ב Collage Of The Rockies בבריטיש קולומביה שבקנדה ומקים העסק הראשון בישראל המתמחה בטכניקת הבנייה טימבר פריים. מדריך ראשי בקורס, ומלווה כל לקוח משלב תכנון ועיצוב המבנה ועד הקמתו הסופית.  שחר מבין כי תהליך הלמידה של שיטת בנייה זאת היא מחוייבות של חיים שלמים , ונמצא בתהליך למידה של טכניקות וגישות שונות של עולם תכנון הבנייה וביצוע במחברי עץ בלבד

bottom of page